-15%

Каркас для журнального столу з металу 400×400 мм, H 450 мм Чорний
1 135 ₴
964,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1067-40
+380 (93) 907-97-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Довжина: 400 мм
Ширина: 400 мм
Висота: 450 мм
Параметри:
Сталева профільна труба: 20x20x1,2 мм
Діаметр отворів для кріплення: Ø6 мм
Виріб має фетрові накладки для захисту підлоги.
Високоякісне та зносостійке порошкове фарбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964,75 ₴






