Розміри:
Довжина: 600 мм
Ширина: 70 мм
Высота: 730 мм
Параметри:
Сталева профільна труба: 70x11x1,0 мм
Діаметр отворів для кріплення: Ø6 мм
Виріб має фетрові накладки для захисту підлоги.
Високоякісне та зносостійке порошкове фарбування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Опори |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Призначення | Для столу |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴







