-10%

Комплект опор для столу з металу 600×60 мм, H 730 мм 2 шт Чорний
2 100 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1186-60
+380 (93) 907-97-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Довжина: 600 мм
Ширина: 60 мм
Высота: 730 мм
Параметри:
Сталева профільна труба: 60x20x1,2 мм
Діаметр отворів для кріплення: Ø6 мм
Виріб має пластикові заглушки для захисту підлоги.
Високоякісне та зносостійке порошкове фарбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вид товару | Опори |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Призначення | Для столу |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон









