-10%

Ніжка шпилька для журнального столу з металу 350 мм 1 шт Золото потрійна
300 ₴
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1132
+380 (93) 907-97-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Висота: 350 мм
Параметри:
Сталевий пруток: 10 мм
Сталева пластина: 100x100x2 мм
Діаметр отворів для кріплення: Ø6 мм
Високоякісне та зносостійке порошкове фарбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ножки |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Золото |
| Призначення | Для столу |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴









